Kontakta Max Frank AB

Vi besvarar gärna ytterligare frågor som ni inte har fått besvarade här på hemsidan.

Max Frank AB
Sporregatan 15
213 77 Malmö
Sweden
Tel: 040 - 94 70 70
Fax: 040 - 94 70 24
E-mail: info@maxfrank.se


Kontakta våra medarbetare

Mats Dickman

















VD, tekniker
Tel: 040 - 94 70 73

Mobil: 0705 - 94 70 70

E-mail: mats.dickman@maxfrank.se

Säljchef

Mattias Rosner

















Säljchef

Mobil: 070- 594 70 88

E-mail: m.rosner@maxfrank.se

Utesäljare

Michael Elm

Ronny

Tekniker, säljare - Stockholm
Mobil: 0705 - 94 70 00
E-mail: m.elm@maxfrank.se




Emili Bertosa

Emili

Tekniker, säljare - sydvästra Sverige
Mobil: 0705 - 94 70 74
E-mail: e.bertosa@maxfrank.se

Jonas Andersson

Jonas

Tekniker, säljare - sydöstra Sverige
Mobil: 0705 - 94 70 71
Email: j.andersson@maxfrank.se

Peter White

Peter

Tekniker, säljare - Göteborg

Mobil: 0705-94 70 77

E-mail: p.white@maxfrank.se

Besöksadress:

Spinnarev 1, Fack 5028

448 51 Tollered

Lars Hermansson

Lars

Tekniker, säljare - prefab
Mobil: 0706 - 94 73 16
E-mail: l.hermansson@maxfrank.se

André Standland

André

Tekniker, säljare - Danmark
Mobil: +45 41 81 74 43
E-mail: andre@maxfrank.dk

 

Morgan Larsson

Morgan Larsson

Tekniker/ Säljare
Tel: 040 - 94 70 14
Mobil: 0705 - 94 70 15
E-mail: m.larsson@maxfrank.se

 

Tekniker

Peter Berglund

Peter

Tekniskchef

Mobil: 0705 - 94 70 12

E-mail: p.berglund@maxfrank.se

Almedin Buza

Almedin

Konstruktör
Tel: 040 - 94 70 66
Mobil: 0705 - 94 70 44
E-mail: a.buza@maxfrank.se

 

Ola Svensson

Ola

Tekniker
Tel: 040 - 94 70 79
Mobil: 0705 - 94 70 79
E-mail: o.svensson@maxfrank.se

Emilia Michalczuk

Emilia

Konstruktör

E-mail: e.michalczuk@maxfrank.se

(Engelsktalande)


 

Innesäljare

Johanna Bergström

Johanna

Innesäljare
Tel: 040 - 94 71 10
E-mail: j.bergstrom@maxfrank.se


Maria Dickman

Innesäljare
Tel: 040 - 94 71 11
Mobil: 0706 - 00 33 79
E-mail: m.dickman@maxfrank.se

Roland Bengtsson

Roland

Innesäljare

Tel: 040 - 94 70 37

Mobil: 0705 - 94 70 84

E-mail: r.bengtsson@maxfrank.se

 

Inköp

Lina Tran

Lina

















Inköpare/Innesäljare
Tel: 040 - 94 70 58
Mobil: 0705 - 94 70 54
E-mail: l.tran@maxfrank.se


Ekonomi och administration

Johanna Löfberg

Johanna

Ekonomi
Tel: 040 - 94 70 78
E-mail: j.lofberg@maxfrank.se

Kent Dickman

Kent

Administration
Tel: 040 - 94 70 53
E-mail: k.dickman@maxfrank.se

 

Lager och Transport

Mikael Johansson

Transportansvarig

Tel 040- 94 70 48

Mobil: 0707-912293

Email: m.johansson@maxfrank.se

 

Kontaktinformation till våra internationella kontor:
FRANK international

Fyll i vårt kontaktformulär.
Fyll i här

Kontakt

Max Frank AB
Tel: +46 (0)40 - 94 70 70
Fax: +46 (0)40 - 94 70 24
info@maxfrank.se

 

SERVICE BOX

Broschyrer